Atribuită Cumpărare directă

SUPER RIGIPS 5KG-1BUC,BRIDA SORICEL SET-1BUC,FORTUN 20-4BUC,FUERTUN25-4BUC,LAC LEMN-4BUC,CT 126 5KG-3BUC,SILICON UNIVERSAL -3BUC,LAC LEMN SAVANA-4BUC,DIBLU+HOLSURUB 6-20BUC,LAC LEMN SAVANA-2BUC,VOPSEA PITURA-6BUC,LAC LEMN-2BUC,SILICON SANITAR-2BUC,CHIT ROST-4BUC,MANUSI-10BUC,DISC 125-10BUC,DISC 230-2BUC,PANZA BOMFAIER-1BUC,BUTELIE GAZ-1BUC,BUTUC CS-3BUC,PISTOL APA-1BUC,PLACA RD-1BUC,SURUB M8-4BUC,SPIRAL M8-2BUC,DIBLU-4BUC,POXILINA-1BUC. PRET-975.49 RON

Număr anunț
DA25482409
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI 10121654)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975,49 RON
Valoare atribuită
975,49 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975,49 RON

din 975,49 RON estimat