Atribuită
Cumpărare directă
Antiseptic pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor si a pielii prin frecare. Spectru de actiune : bactericid, fungicid, micobactericid si virucid Utilizare: dezinfectia igienica : 4 ml timp de 30 de secunde dezinfectia chirurgicala : 2 x 5 ml timp de 2 x 1.5 minute Produs avizat de Ministerul Sanatatii. OxidIce Air b Arie de aplicare : dezinfectia prin nebulizare a suprafetelor si a aeromicroflorei depuse pe suprafetele, din unitatile sanitare Domeniu de utilizare: Unitati medicale (sali de operatie, sali de tratament, saloane cu bolvani, sali de nastere etc.) Mod de utilizare : prin nebulizare si pulverizare Cantitata : 4ml/m3 , timp de actiune 15 minute Solutie gata de utilizat. Substanta activa : peroxid de hidrogen Spectru : bactericid, fungicid, micobactericid, virucid si sporicid conform SR EN 14885/2015. Producator L.C. Pliwa - Germania Avizat ca biocid de Comisia Nationala pentru Produse Biocide
- Număr anunț
- DA25473066
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.300 RON
- Valoare atribuită
- 10.300 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.