Atribuită Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hartie, Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat, Produse de curatenie, Mobilier de gradina, Vopsele si materiale de acoperire a peretilor, Diverse scule de mana, Dispozitive electrice de distribuire instantanee sau prin acumulare a apei calde si termoplonjori

Număr anunț
DA25490234
Autoritate contractantă
Comuna Lehliu (Primaria Comunei Lehliu) (CUI 3796748)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI 1917703)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.024,40 RON
Valoare atribuită
9.024,40 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
17.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.024,40 RON

din 9.024,40 RON estimat