Atribuită
Cumpărare directă
Produse de curatenie conform oferta nr. 1029/07.04.2020 Detergent vase SANO 300ml Harpic gel power 750g Lavete bbc. Cif Cream 500ml mixt Pronto Prosop hartie rola Saci 35l Odorizant wc SANO mixt Solutie geam Solutie parchet rivex Triumf degresant Detergen ariel 2kg Detartrant Clor 5 L Spirt Mop 180gr. Mop 220gr. Matura cu coada lemn Sapun lichid 5l MITIA Hartie igienica 3 str. Sapun dove/mixt Sapun palmolive/nivea/mixt Solutie gresie 2 l SANO
- Număr anunț
- DA25466961
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.192,28 RON
- Valoare atribuită
- 4.192,28 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.