Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT DERO AUTOMAT 20 KG 1X113.45,CLORAMINA JAVEL 6X67.23,DOMESTOS 5 LT 5X37.82,SOLUTIE ASEVI 1 LT 10X10.92,RIVEX GRESIE 4 LT 3X35.29,SOLUTIE GEAM 20X7.56,PRONTO LEMN 5X12.61,SAPUN LICHID 4 LT 6X35.29,LAVETE 30X6.30,MOP MICRIFIBRA 20X11.34,MATURA PLASTIC 15X12.61,SACI MENAJERI 35 LT 30X4.20,SACI MENAJERI 60 LT 15X5.04,SACI MENAJERI 120 LT 10X5.88,MANUSI UNICA FOLOSINTA 3X42.02,SPIRT 12X5.88,HARTIE DISPENSER ZETURI 100X5.88,MAXIL SEPT ULTRA 10X46.22,DEO WC 30X5.88,TIX 10X6.72,DETARTRANT 18X9.24,GALEATA PT MOP 3X10.92,MULTICLENER 5X10.08,SACI MENAJERI ROLA 1X40.34,RIVEX 1 LT 8X10.08, DEZINFECTANT MANI GEL 5X71.43.
- Număr anunț
- DA25463786
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.4, MUNICIPIUL RM. VALCEA (CUI 15094186)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.430,37 RON
- Valoare atribuită
- 4.430,37 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.