Atribuită Cumpărare directă

1. Executarea lucrarii de reparatie la Ambulanta B2 VW Transporter, cu seria de sasiu: WV1ZZZ7HZCH025342 - 1 BUC. 2. Inlocuire siguranta 80A AMFMA-80A - 1 buc. 3. Inlocuire placa electronica girofar LE106HE - 1 buc. 4. Manopera

Număr anunț
DA25463120
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.363 RON
Valoare atribuită
1.363 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.363 RON

din 1.363 RON estimat