Atribuită
Cumpărare directă
Camera Web Logitech C270 black Specificatii tehnice Denumire: Camera Web Logitech C270 black Cod producator: 960-001063 Garantie comerciala: 24 luni Garantie de conformitate: 24 luni General Tip senzor CMOS Inregistrare video HD 720p Rezolutie video 1280 x 720 pixeli Interfata USB 2.0 Microfon Incorporat Software inclus Suport universal care se potriveste la laptopuri, monitoare LCD sau CRT Descriere Camera web Logitech C270 APELURI VIDEO WIDESCREEN HD 720P Realizati apeluri video de inalta definitie pe platformele preferate precum Skype™. La 30 de cadre pe secunda, calitatea video este lina, in timp ce imaginile sunt clare, colorate si pline de constrast. VOCEA TA ESTE AUZITA Microfonul incorporat pentru reducerea zgomotului te asigura ca vocea ta suna clar, chiar daca te afli intr-o zona aglomerata. ARATA CEL MAI BINE Chiar daca faci apeluri video sau inregistrezi in imprejurimi slab iluminate, C270 se ajusteaza la conditiile de iluminare pentru a produce imagini mai luminoase si pline de contrast. FIXATA FERM Camera web vine cu un clip universal. Il puteti atasa in siguranta pe ecranul dvs. sau il puteti aseza pe un raft. FLEXIBILITATE EXTREMA Mica, agila si reglabila, C270 aduce un cu totul nou unghi in apelurile video. Specificatii Caracteristici generale Rezolutie foto (pixeli) 1280 x 720 Rezolutie video (pixeli) 1280 x 720 Interfata USB 2.0 Microfon Da Altele RightLight 2 RightSound Brand: Logitech Transport gratuit. inf st 20 dnt150l
- Număr anunț
- DA25472541
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02474 -Spitalul Militar de Urgenta Regina Maria (CUI 4688639)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30237240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.768,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.768,90 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.