Atribuită
Cumpărare directă
Servicii mentenanta sistem de management informatizat studenti constând în intreţinerea aplicaţiilor pe serverul UPB, remedierea probleme de funcționare ale aplicaţiei, asigurarea intervenției în cel mai scurt timp de la distanță sau în locația UPB, precum si alte servicii conexe privind acest sistem. Valoarea achizitiei de servicii de mentenanţă a sistemului de management informatizat al studenţilor din cadrul UPB este de 131.000 lei, pentru 8 luni: Mai – Decembrie 2020, pana la 31 Decembrie 2020 inclusiv.
- Număr anunț
- DA25472775
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- ESENDATA SRL (CUI 36833435)
- Cod CPV
- 72590000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.000 RON
- Valoare atribuită
- 131.000 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.