Atribuită Cumpărare directă

COADA LEMN, SAPUN LICHID 500 ML POMPITA, PRONTO LEMN CURAT 750ML, HARTIE IGIENICA 2STR 10ROLE ALBA, PROSOP ROLA HARTIE ALBA STRAT DUBLU, DETERGENT LICHID PT. VASE 800ML, MATURA PVC FIRE LUNGI SI DESE, CLOR 4 L, FARAS CU COADA LUNGA

Număr anunț
DA25490435
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
GABROS PROD SRL (CUI 25151912)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.994,39 RON
Valoare atribuită
2.994,39 RON
Data publicării
16.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.994,39 RON

din 2.994,39 RON estimat