Atribuită Cumpărare directă

Complet combinezon de protectie inclusiv cu gluga si protectie incaltaminte = 10 buc.. Produsul trebuie sa asigure protectie minima la nivelul tip 3B SR EN 14126, sa asigure protectia pentru virusi minim clasa 4 conform ISO16604, sa fie impermeabil pentru apa si lichide organice, sa asigure libertatea de miscare, sa prezinte gluga cu elastic si clapa pentru inchidere la barbie, sa se inchida cu fermoar acoperit cu placa vare sa nu permita agentilor infectiosi sa patrunda prin materialul fermoarului. Protectia piciorului sa fie continua

Număr anunț
DA25485208
Autoritate contractantă
COMUNA CERNISOARA (CUI 2541444)
Furnizor / câștigător
NATURAL-MOD SRL (CUI 15145816)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat