Atribuită Cumpărare directă

Ceai, zahar, paine, unt, costita afumata. Termen de livrare: .2304.2020. Produsele vor fi insotite de certificate garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate Termenul de garantie va fi de min 1 luna, ambalajul va fi inscriptionat cu termenul de valabilitate

Număr anunț
DA25480574
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
MONTERIAT 2016 SRL (CUI 32101810)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
980,95 RON
Valoare atribuită
980,95 RON
Data publicării
14.04.2020 00:00
Data finalizării
15.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

980,95 RON

din 980,95 RON estimat