Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse medicamente Normix 200mg*12cpr.film (RIFAXIMINUM) _185270835_RX Silimarina 150mg*30cpr TRP (FARA DCI) _184869530_#OTC Efedrina 50mg/ml sol.inj*5f*1ml ZNT (EPHEDRINI HYDROCHLORIDUM)_7922_RX Sargenor 1g/5ml sol.orala*20f*5ml (ARGININUM) _11873_#OTC
- Număr anunț
- DA25492853
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 516,10 RON
- Valoare atribuită
- 516,10 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.