Atribuită Cumpărare directă

Servicii de verificare lucrari de reparatii cladiri

Număr anunț
DA25484914
Autoritate contractantă
Comuna Magherani (Primaria Comunei Magherani) (CUI 4577878)
Furnizor / câștigător
SANDEXPRO SRL (CUI 30744231)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat