Atribuită Cumpărare directă

Instalatia se inchiriaza pe baza unui contract valabil de livrare oxigen medicinal lichefiat. Chiria pentru o instalatie compusa dintr-un rezervor de stocare gaze lichide, de 3.000 litri si doua evaporatoare asigurand o presiune max. de 10 bar si un debit max. de 50 m3/h fiecare (referinta fiind 15 0 C si 1 bar in conditii normale de lucru).

Număr anunț
DA25487143
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
98300000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
15.04.2020 00:00
Data finalizării
16.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat