Atribuită
Cumpărare directă
1. 40-1491-3-8 : Freza cil-fr carbura Ø3, l2=8, l3=13, d3=2.9, l1=57, d2=6, z=4; 2 buc x 83.04 lei / buc = 166.08 lei; 2. 40-1491-4-11: Freza cil-fr carbura Ø4, l2=11, l3=15, d3=3.8, l1=57, d2=6, z=4; 2 buc x 78.05 lei / buc = 156.10 lei; 3. 40-1491-5-13: Freza cil-fr carbura Ø5, l2=13, l3=20, d3=4.8, l1=57, d2=6, z=4; 2 buc x 78.05 lei / buc = 156.10 lei; 4. 40-1491-6-13: Freza cil-fr carbura Ø6, l2=13, l3=21, d3=5.8, l1=57, d2=6, z=4; 2 buc x 78.05 lei / buc = 156.10 lei; 5. 40-1491-8-19: Freza cil-fr carbura Ø8, l2=19, l3=27, d3=7.5, l1=63, d2=8, z=4; 2 buc x 102.91 lei / buc = 205.82 lei; 6. 40-1491-10-22: Freza cil-fr carbura Ø10, l2=22, l3=32, d3=9.5, l1=72, d2=10, z=4; 2 buc x 145.19 lei / buc = 290.38 lei; 7. 40-1491-12-26: Freza cil-fr carbura Ø12, l2=26, l3=38, d3=11.5, l1=83, d2=12, z=4; 2 buc x 184.96 lei / buc = 369.92 lei; 8. 50-1040-3: Alezor carbura Ø3, l2=20, l1=61, z=6, d2=3; 1 buc x 144.82 lei / buc = 144.82 lei; 9. 50-1040-4: Alezor carbura Ø4, l2=22, l1=75, z=6, d2=4; 1 buc x 151.56 lei / buc = 151.56 lei; 10. 50-1040-5: Alezor carbura Ø5, l2=28, l1=86, z=6, d2=5; 1 buc x 195.34 lei / buc = 195.34 lei; 11. 50-1040-6: Alezor carbura Ø6, l2=30, l1=93, z=6, d2=5.6; 1 buc x 215.55 lei / buc = 215.55 lei; 12. 40-5390-4-18: Freza cil-fr carbura Ø4, l2=11, l3=18, d3=3.8, l1=57, d2=6, z=3, pentru aluminiu; 2 buc x 103.99 lei / buc = 207.98 lei; 13. 40-5390-5-18: Freza cil-fr carbura Ø5, l2=13, l3=18, d3=4.8,
- Număr anunț
- DA25453047
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
- Furnizor / câștigător
- TOOL ONE SRL (CUI 17036823)
- Cod CPV
- 42670000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.419,51 RON
- Valoare atribuită
- 3.419,51 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.