Atribuită
Cumpărare directă
Servicii intretinere copiatoare si fax lunar Minolta bizhub 250 Konica Minolta bizhub C308 Fax Canon L170. Se va incheia un contract de achizitii publice, valabilitatea contractului 01.05.2020-31.12.2020 cu posibilitatea de prelungire prin act aditional pana la 30.04.2021, in functie de alocatiile bugetare aprobate
- Număr anunț
- DA25480187
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI 11794217)
- Cod CPV
- 50313100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.