Atribuită Cumpărare directă

Antivirus Bitdefender GravityZone Business Security, pentru 10 utilizatori, valabilitate 3 ani, gov

Număr anunț
DA25427856
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI 26490194)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.207 RON
Valoare atribuită
1.207 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
05.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.207 RON

din 1.207 RON estimat