Atribuită
Cumpărare directă
CNAIR SA prin DRDP Constanta doreste sa achizitioneze 10 bidoane (5 litri) de dezinfectant pentru suprafete cu efect bactericid recomandat utilizatorilor industriali, profesionali si populatie, pentru dezinfectia suprafetelor, pardoselilor, obiectelor sanitare ceramice, vaselor de toaleta, chiuvetelor, materialelor si echipamentelor, mobilierului (ce nu vine in contact direct cu alimentele), cu exceptia industriei farmaceutice si cosmetice.
- Număr anunț
- DA25429492
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190 RON
- Valoare atribuită
- 1.190 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.