Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de audit financiar aferent proiectului ‘’EFICIENTIZAREA ENERGETICA BLOCURI IN MUNICIPIUL PLOIESTI – LOT 1” Cod SMIS 119791- Contractul de finanțare nr.4322/06.06.2019 conform anuntului de publicitate nr. ADV1129751 din 12.02.2020 Conform contract
- Număr anunț
- DA25428467
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- CASA DE AUDIT CORVINIA S.R.L. FILIALA PITEŞTI (CUI 33409541)
- Cod CPV
- 79212000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.120 RON
- Valoare atribuită
- 8.120 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.