Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza 200 buc. masca chirurgicala de protectie de unica folosinta cu 3 straturi si 3 pliuri . Prindere cu elastic.Marime universala., + transportul aferent pana la Sediul Comunei Sahateni, Judetul Buzau, conform referatului de necesitate nr. 2060/06.04.2020
- Număr anunț
- DA25435609
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
- Cod CPV
- 33171110-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 880 RON
- Valoare atribuită
- 880 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.