Atribuită
Cumpărare directă
Materiale sanitare - urgenta, conform ofertei trimise pe email in data de 25.03.2020 urmare a cereri de oferta nr. 2413 din 24.03.2020. La produsul Ace seringa de unica folosinta, diverse marimi,produs de firma Ningbo Greatcare Trading Co. Ltd. solicitam furnizare astfel AC IM 21G - 3000 bucati si AC RECOLTAT 18G - 4500 bucati iar pretul ofertat este 0,055/bucata pret care va fi specificat in comanda
- Număr anunț
- DA25420745
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.713 RON
- Valoare atribuită
- 24.713 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.