Atribuită Cumpărare directă

TN2421 TN-2421 Cartus Toner Brother Negru original - 3000 pagini HL2312 2352 2372 2512 2352, REF.

Număr anunț
DA25426598
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,69 RON
Valoare atribuită
840,69 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
21.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,69 RON

din 840,69 RON estimat