Atribuită
Cumpărare directă
Operaţiuni zilnice: - Aerisit încăperi; - Golit coșuri de gunoi și înlocuire saci menaj; - Colectare selectivă a deșeurilor; - Aspirat mochete și pardoseli; - Spălat pardoseli, inclusiv casa scărilor; - șters praf mobilier și birotică; - curățat și dezinfectat grup sanitar (gresie, oglindă, vas WC, chiuvetă) - curățare veselă din sticlă și inox. Operaţiuni lunare: - spălat geamuri exterioare; - șters pervazuri geamuri exterioare; - curățat gresie de la grupurile sanitare - șters tocuri și uși; - curățat calorifere; - șters prize, întrerupătoare, corpuri de iluminat. Operaţiuni trimestriale: - spalat mochete și covoare; - curățat faianță grupuri sanitare; - spălat geamuri interioare și exterioare; - șters pervazuri, geamuri interioare.
- Număr anunț
- DA25433373
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- SALUB DEEP SRL (CUI 30101228)
- Cod CPV
- 90919200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.908,92 RON
- Valoare atribuită
- 44.908,92 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.