Atribuită
Cumpărare directă
Dosare din carton tip mapa, DOSAR PLIC - 50 buc. ; Dosare din carton cu sina - 50 buc. ; Dosare PVC - 400 buc.; Biblioraft mare 7.5 CM TAFF - 30 buc. ; Folii protectie A4 seturi cu 100 buc./set - 6 seturi ; Capse mari 24/6 1000 buc./cutie FORSTER - 6 cutii ; Agrafe mici cu 100 buc./cutie 28MM- 6 cutii ; Creion corector rolling ball PAPER-EX - 6 buc. ; Condică de prezenta - 1 buc. ; Ordine deplasare - 4 carnete ; Foi de parcurs pentru autovehicule transport persoane - 4 carnete ; Registru intrari-iesiri - 2 buc. ; Tus albastru pentru stampile PAPER-EX - 2 buc. ; Pixuri cu mina albastra SCHNEIDER K 15- 10 buc. și Pixuri cu mina neagra FORSTER - 4 buc.
- Număr anunț
- DA25441655
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- EAST WEST SRL (CUI 14658538)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.163,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.163,76 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.