Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: 71423698 • fabricat din tabla sudata cu o grosime de 0,7 mm • prevazut cu 2 usi cu suport eticheta fiecare • prevazut cu picioruse zincate H 15 mm • polita la partea superioara, 1 bara umerase, 1 carlig • 1 compartiment prevazut cu polita la partea superioara, 1 bara umerase, 1 carlig si un compartiment cu 4 polite • tip de incuietoare : butuc cilindru cu 2 chei pentru fiecare usa • vopsit (vopsea Ignifuga) in camp electroctastatic culoare standard gri RAL 7035 • livrare in stare complet asamblata • usile sunt ranforsate pe interior cu un profil metalic care asigura intarirea si robustetea acestora • prevazut cu fante de aerisire ce permite o buna ventilatie a interiorului vestiarului • dimensiune LxlxH (mm): 600x450x1800 mm • culoare: gri PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA25419122
Autoritate contractantă
COMUNA CAUAS (CUI 3896836)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39141300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.058 RON
Valoare atribuită
1.058 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.058 RON

din 1.058 RON estimat