Atribuită Cumpărare directă

TRATAMENT CAROSERIE SI POLISH CAROSERIE TRATAMENT INTERIOR COSMETIZARE SI LACUIRE EXTERIOR CURATARE - 3 buc

Număr anunț
DA25435249
Autoritate contractantă
Comuna Grebanu (CUI 3662690)
Furnizor / câștigător
MICROTRANS DESIGI SRL (CUI 35376459)
Cod CPV
98322000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880 RON
Valoare atribuită
2.880 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.880 RON

din 2.880 RON estimat