Atribuită Cumpărare directă

SDI120G70 - Sac deșeuri infecțioase 120 litri, UltraRezistent 70 microni(900buc X 0.97=873) SDI60G70 - Sac deșeuri infecțioase 60 litri, UltraRezistent 70 microni(2000buc X 0.60=1200) SDI40G70 - Sac deșeuri infecțioase 40 litri, UltraRezistent 70 microni(2000buc X 0.45=900) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25431263
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
EDM RECYCLING SRL (CUI 36401852)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.973 RON
Valoare atribuită
2.973 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.973 RON

din 2.973 RON estimat