Atribuită Cumpărare directă

Aparat de masurarea Glicemiei - fasTTest Specificatii : • 5 secunde timp de masurare • 0,5µl proba de sânge • Fara cod de bare • 4 alarme avertizare • 300 de memorii • Transfer la PC - USB • Ecran LCD mare • Alarme indicatoare Hipoglicemice & Hiperglicemie • Medie citiri setabila 7-14-30 zile • Reglare praguri de alarmare pentru Hipoglicemice & Hiperglicemie • Zona de testare alternative: palma si brat

Număr anunț
DA25436034
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat