Atribuită Cumpărare directă

Test rapid Multidrog depistare droguri in urina, 12 parametri, caseta multi drog PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA !!!

Număr anunț
DA25435845
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.855 RON
Valoare atribuită
3.855 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.855 RON

din 3.855 RON estimat