Atribuită Cumpărare directă

GEL DEZINFECTNAT ANTIBACTERIAN PENTRU MAINI LA RECIPIENT DE 500 ML.PRODUS CU BULETIN DE ANALIZAT SI AVIZAT COMUNITATEA EUROPEANA.TRANSPORT GRATUIT.

Număr anunț
DA25426686
Autoritate contractantă
COMUNA MARASU (CUI 4342685)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.189,80 RON
Valoare atribuită
1.189,80 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.189,80 RON

din 1.189,80 RON estimat