Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale diverse conform cererii nr 3947/03.04.2020: grund (Policolor) - 1 cutie, diluant - 3 litri, Conespand - 15 buc, vinclu - 12 buc, sfoara - 1 ghem, galeata 12L - 2 buc, mistrie - 1 buc, cancioc - 1 buc, ciocan 3kg - 1 buc, pensula 70 mm - 3 buc, riglete - 6 buc, electrozi - 1 pachet, var - 4 saci, aracet - 3 cutii, perie sarma - 1 buc, spaclu 100 mm - 1 buc, surub + piulita + saiba6 - 100 buc, ciment - 3 saci, lopata + coada - 2 buc, matura trotuar – 2 buc, manusi – 48 perechi, fierastrau – 1 buc, cuie 70 mm – 10 kg, platbanda 30 mm – 2 buc, cornier 40 mm – 5 buc, teava rectangulara 40x40 mm – 2 buc, racord ½ (70cm) – 2 buc, racord ½ (40 cm) – 2 buc, niplu Bz ½ - 2 buc Prezenta achizitie tine loc de comanda ferma.
- Număr anunț
- DA25432903
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.187,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.187,21 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.