Atribuită
Cumpărare directă
servicii de intretinere si reparare infrastructura IT apartinand autoritatii contractante, remediere defectiuni anuntate si constatate, in baza unui abonament lunar, cu titlu de mentenanta conform caietului de sarcini nr.7725/02.04.2020 si ofertei depuse
- Număr anunț
- DA25424449
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA DEVA (CUI 15326502)
- Furnizor / câștigător
- COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.