Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie clesti colectare gunoi (355 bucati), necesara in vederea colectarii in siguranta a gunoaielor, deseurilor si a obiectelor aflate in parcarile, refugiile si spatiile libere din zona drumurilor nationale din administrarea D.R.D.P. Craiova. Caracteristici: lungime aprox.: 80-95 cm, usor de folosit si intretinut, rezistenti, cu tija din aluminiu si maner din plastic ergonomic. Se va oferta pretul pentru intreaga cantitate necesara de produse (1 pachet contine 355 bucati). Se va transmite pe e-mailul autoritatii contractante (achizitiidirecte@drdpcv.ro) oferta tehnico-financiara si pretul unitar. Oferta va contine obligatoriu toate elementele solicitate.
- Număr anunț
- DA25431638
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.311 RON
- Valoare atribuită
- 12.311 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.