Atribuită Cumpărare directă

Serviciul postal de distribuire corespondenta neprioritara interna cu “confirmare de primire”. Confirmarea postala de primire reprezinta o dovada a predarii trimiterii, care se remite expeditorului acesteia pe cale postala, cu semnatura destinatarului.

Număr anunț
DA25444572
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
64110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080,57 RON
Valoare atribuită
1.080,57 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080,57 RON

din 1.080,57 RON estimat