Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80G/MP 500COLI/TOP, CAPSE KANGARO 24/6, CAPSE 23/13 NOKI, Agrafe birou 50mm, Agrafe birou 28mm colorate

Număr anunț
DA25435007
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367,37 RON
Valoare atribuită
367,37 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

367,37 RON

din 367,37 RON estimat