Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie mobila 1400 * MOBILE SHARE Promo SIM (0.5 eur) + EO SMS nelimitat in retea cu 100% discount + EO Net mobil 1 GB cu 100 % discount Minute si SMS-uri in retea: nelimitat Date national: 1 GB 14 * pachet minute Share Minute nationale/Intl Z1 Share 50000 Perioada contractuala 6 luni

Număr anunț
DA25420572
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.643,08 RON
Valoare atribuită
55.643,08 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.643,08 RON

din 55.643,08 RON estimat