Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant bactericid pentru suprafete - gata de utilizat - cu efect bactericid recomandat utilizatorilor industriali, profesionali si populatie, pentru dezinfectia suprafetelor, pardoselilor, obiectelor sanitare ceramice, vaselor de toaleta, chiuvetelor, materialelor si echipamentelor, mobilierului (ce nu vine in contact direct cu alimentele), cu exceptia industriei farmaceutice si cosmetice. Este un produs din categoria dezinfectantilor care nu sunt destinati aplicarii directe la oameni si animale. Avizat M.S. 3813/BIO/02/12/24. MOD DE UTILIZARE: Se foloseste nediluat. Se indeparteaza murdaria grosiera, dupa care se pulverizeaza produsul nediluat pe suprafata ce urmeaza a fi dezinfectata, se lasa sa actioneze. Eficacitate: actiune bactericida: 5min-concentratie 100%.

Număr anunț
DA25425821
Autoritate contractantă
TEATRUL MARIA FILOTTI (CUI 4343176)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare atribuită
1.190 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190 RON

din 1.190 RON estimat