Atribuită
Cumpărare directă
Alcool sanitar 500ml - 2 - 13 Hartie igienica alba 3str perfex - 2 - 8.48 Prosop hartie in rola 2 str 90m alb- 2 - 6.20 Solutie pardoseala 1l Ajax - 2 - 6.01 Domestos 5l - 1 - 37.5 Laveta din bumbac 3/set - 2 - 7.11 Saci menajeri 35l 50buc/rola- 2 - 2.87 Sapun lichid Aro -2 -2.89 Burete vase - 4 - 0.89 Solutie geamuri Hillox - 2 - 3.89
- Număr anunț
- DA25454431
- Autoritate contractantă
- Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 141,96 RON
- Valoare atribuită
- 141,96 RON
- Data publicării
- 09.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.