Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie fixa, mobila, internet si date, Tv si linii speciale . Durata contractului este de la 01.05.2020-31.12.2020 cu posibilitatea prelungirii sale pe 4 luni, pentru perioada 01.01.2021-30.04.2021 cu conditia existentei resurselor financiare.
- Număr anunț
- DA25435121
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.245,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.245,20 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.