Atribuită Cumpărare directă

Valoarea de achizitie este pentru 12 luni, 8 luni pe anul 2020 si 4 luni pe anul 2021.

Număr anunț
DA25450362
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02607 (CUI 24931537)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.295,28 RON
Valoare atribuită
10.295,28 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.295,28 RON

din 10.295,28 RON estimat