Atribuită Cumpărare directă

Clutch 2/2166T Neopost DS75i, Lichid lipire masina de implicuit NEOPOST,TN323 for KM 227 OEM, SET TN230

Număr anunț
DA25456136
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
CAPA TECH S.R.L. (CUI 16047484)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.612 RON
Valoare atribuită
3.612 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.612 RON

din 3.612 RON estimat