Atribuită Cumpărare directă

Combina frigorifica Beko RCNA400E21DZXP, 351 l, Clasa A+, NeoFrost, Dozator apa, H 201 cm, Inox Antiamprenta CARACTERISTICI GENERALE Tip incastrare Standard Suprafata Inox Tip display Touchscreen Deschidere usa Dreapta Usi reversibile Sistem de racire No Frost Frigider Congelator Eficienta energetica Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D Nivel zgomot 43 dB Volum net total 351 l Volum total brut 400 l Compartimente speciale Compartiment produse lactate Accesorii incluse Suport pentru oua Suport pentru sticle Tava pentru gheata Culoare Inox antiamprenta SPECIFICATII TEHNICE Numar compresoare 1 Sistem racire Neo Frost Consum anual energie 347 kWh Clasa climatica T SN Autonomie fara curent 20 h FRIGIDER Volum net frigider 254 l Numar rafturi frigider 4 Numar rafturi usi 4 Sistem dezghetare frigider Automat Material rafturi Sticla CONGELATOR Volum net congelator 97 l Numar compartimente 3 FUNCTII & SIGURANTA Dozator apa Da Functii Ion Guard Super racire Neofrost Dual Cooling EverFresh+ Zero Grade Zone Tehnologii Neo Frost DIMENSIUNI Latime 59.5 cm Adancime 65 cm Inaltime 201 cm Garantie:24 luni Pret fara TVA: 1695,61 ron

Număr anunț
DA25442815
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.695,61 RON
Valoare atribuită
1.695,61 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.695,61 RON

din 1.695,61 RON estimat