Atribuită
Cumpărare directă
MASINA DE GATIT CU 3 ARZATOARE SI CUPTOR Putere: 34 kW Dimensiuni: 150*64*85 Structura: otel-inox Alimentare: LPG / NG Tavi compatibile cuptor (cm): 40*60 Design cu interfata usor de utilizat. Echipat cu arzatoare cu eficienta ridicata Aprobat CE Greutate echipament: 78 kg
- Număr anunț
- DA25466174
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVA (CUI 5046998)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI 11687229)
- Cod CPV
- 39314000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.164,52 RON
- Valoare atribuită
- 3.164,52 RON
- Data publicării
- 10.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.