Atribuită Cumpărare directă

40 cutii x 100 buc/cutie Manusi examinare nitril verzi Dr. Mayer marimea S - 100 Buc Avantaje: Proiectate pentru performanta maxima Confortabile Nu afecteaza simtul tactil Foarte fine Prezentare: Manusi examinare nitril verzi Dr. Mayer - 1 cutie x 100 manusi Documentatie: Certificat CE Anexa Certificat CE...

Număr anunț
DA25470929
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.677,20 RON
Valoare atribuită
1.677,20 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.677,20 RON

din 1.677,20 RON estimat