Atribuită Cumpărare directă

Lavoar stradal ansamblu compus din: Lavoar din inox dimensiuni 50cmx50cm Baterie inox cu temporizator 10 secunde Scurgere 1/2 Suport metalic acoperit cu bod 3mm cu inaltimea de 100 cm, brenduit cu logo si text sugerate de catre achizitor, 10 buc.

Număr anunț
DA25463282
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
Furnizor / câștigător
TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI 15691834)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.500 RON
Valoare atribuită
14.500 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.500 RON

din 14.500 RON estimat