Atribuită
Cumpărare directă
1. Acetona - 1 L - 20 lei / L * 3 buc = 60 lei 2. Etanol 96 % EMSURE® Reag. Ph Eur, cod 1590102500 - 250 lei /2.5 L * 2 buc = 500 lei 3. Acid clorhidric fumans, 37% pentru analiza, EMSURE, cod 1003172500 - 70 lei /2.5 L * 6 buc = 420 lei 4. Acid azotic 65% pentru analiza, EMSURE - Livrare cf. Legii 49/2018 – Precursor de exploziv, cod 1004561000 - 65 lei /1 L * 15 buc = 975 lei 5. Apa oxigenata 30% - Livrare cf. Legii 49/2018 – Precursor de exploziv - 20 lei /1 L * 6 buc = 120 lei 6. Acid percloric 60% pentru analiza, EMSURE, cod 1005181001 - 398 lei / 1 L * 2 buc = 796 lei 7. Dicromat de potasiu - solutie concentrata for 1000 ml, c(K₂Cr₂O₇) = 1/₆₀ mol/l (0.1 N) Titrisol, cod 1099280001 - 90 lei / fiola * 1 buc = 90 lei 8. Clorura de calciu anhidra pa - 30 lei / 1 kg * 1 buc = 30 lei PRET TOTAL FARA TVA: 2991 LEI
- Număr anunț
- DA25444054
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- CHIMEXIM S.R.L. (CUI 23652054)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.991 RON
- Valoare atribuită
- 2.991 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.