Atribuită Cumpărare directă

Combinezon protectie-40 buc, Masca FFP1-10 buc, Ochelari protectie New line-10 buc, Manusi Sensor Black-24 buc, Cizma Lavoro-4 buc,

Număr anunț
DA25466572
Autoritate contractantă
Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
Furnizor / câștigător
SALCOR S.R.L. (CUI 11931861)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.624 RON
Valoare atribuită
1.624 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.624 RON

din 1.624 RON estimat