Atribuită Cumpărare directă

LOON mănuși din latex pudrate (100 buc/cutie, marime XL – 90 buc/cutie) - Material: latex. - Culoare: alb - In acord cu normele europene EN 374-1:2003 (AKL, microorganisme periculoase), EN 420:2003 si ofera rezistenta la penetrare de clasa 2, AQL<1,5 cf standard EN 374-2:2003 Marimea S: 10 cutii; Marimea M: 10 cutii; Marimea L: 8 cutii

Număr anunț
DA25436171
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI (CUI 16462898)
Furnizor / câștigător
CERVA ROMANIA SRL (CUI 27578783)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.122,80 RON
Valoare atribuită
1.122,80 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.122,80 RON

din 1.122,80 RON estimat