Atribuită
Cumpărare directă
1 FILTRU UMED (INSTALATIA DE FRANARE ) RABA BUC 4 2 BLOC LUMINI (FAZA LUNGA +FAZA SCURTA ) RABA BUC 3 3 BLOC LUMINI (SEMNALIZARE DIRECTIE ) RABA BUC 2 4 SET RACOARDE INSTALATIE RACIRE RABA BUC 4 5 RULMENT INTERMEDIAR RABA BUC 1 6 BRIDE BUTELIE AER RABA BUC 2
- Număr anunț
- DA25473113
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.