Atribuită
Cumpărare directă
ROBINET TRECERE 3/4 II 6*15.55RON ROBINET TRECERE 1/4 II 3*11.35RON ROBINET TRECERE 1/2 IE 2*13.87RON ROBINET TRECERE 3/4 II 10*15.55RON ROBINET TRECERE 1 1/2 II 1*43.28RON ROBINET TRECERE 2'' 1*78.15RON ROBINET TRECERE 1'' II 1*22.27RON ROBINET TRECERE 1'' 1/2 4*63.87RON ROB TRECERE 1'' 1/4 II 5*43.70RON ROBINET TRECERE 3/4 II 30*15.55RON ROBINET TRECERE 3/4 IE 10*19.75RON ROBINET TRECERE 1/2 II 20*11.35RON ROBINET TRECERE 1/2 IE 5*13.87RON
- Număr anunț
- DA25471467
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
- Cod CPV
- 42130000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.888,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.888,24 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.